Film Önerileri 4

The Space Between Us : http://720pizle.com/izle/altyazi/the-space-between-us.html/2

Ali and Nino : http://720pizle.com/detay/ali-and-nino.html

The Other Half : http://720pizle.com/detay/the-other-half.html

Split : http://720pizle.com/detay/split.html

 

 

Reklamlar

Film Önerileri – 3

Hidden Figures : https://openload.co/f/Zeqg_eS2Xh4/HittenFugirler-new.mp4

La la land : http://720pizle.com/izle/altyazi/la-la-land.html

Fantastik Canavarlar Nelerdir ve Nerelerde Bulunurlar : http://720pizle.com/detay/fantastic-beasts-and-where-to-find-them.html

Okumaya devam edin

Film Önerileri – 2

The Accountant : http://720pizle.com/izle/altyazi/the-accountant.html

Altamira : http://720pizle.com/detay/altamira.html

Kral İçin Hologram : http://720pizle.com/detay/a-hologram-for-the-king.html

Kazanma Sanatı : http://720pizle.com/detay/moneyball.html

Otel Transilvanya : http://720pizle.com/detay/hotel-transylvania.html

Otel Transilvanya 2 : http://www.altyazilifilm.org/otel-transilvanya-2-hd-filmi-full-izle.html

 

 

Film Önerileri

Dağ : http://www.hdizlefilmi.net/dag-filmi-izle.html

Dağ 2 : http://www.sonbolumizleyin.org/dag-2-izle-2016-full-hdtek-parca2.html/3

Mr. Church : http://720pizle.com/detay/mr-church.html

Nerve : http://720pizle.com/detay/nerve.html

Central Intelligence : http://720pizle.com/detay/central-intelligence.html

The Secret Life of Pets : http://720pizle.com/detay/the-secret-life-of-pets.html

Okumaya devam edin

Japon Dizi Önerileri

SeminerciKız’dan japon dizi önerileri. Japonların dizi anlayışları çok daha iyi bizimkine ve bir çok dizi sektöründeki milletlere göre. Genelde 1 ya da 2 sezon süren dizilerin her sezonunda 10ar ya da 12şer bölüm bulunur. Her bir bölüm de 25 – 45 dk arasındadır. Bu yüzden sizi sıkmaz diziler 🙂 Ayrıca japonların kendilerine has espri anlayışları vardır 🙂 bunu da dizileri izlerken göreceksiniz.

Okumaya devam edin