DevFest Istanbul 2016

Türkiye’nin en büyük geliştirici konferanslarından DevFest İstanbul, 4 Aralık 2016 Pazar günü Bahçeşehir Üniversitesi’nde ziyaretçilerine kapılarını açıyor!

Her yıl olduğu gibi Google’ın festival sponsoru olarak desteklediği etkinliğin bu seneki diğer destekçileri arasında ise Microsoft, Robotistan, CodeModeOn, gibi önemli teknoloji firmalarının yanında mekan desteğiyle Bahçeşehir Üniversitesi de bulunuyor.

Konuşmacılar

DevFest’te Android, Web, Kullanıcı Deneyimi (UX) ve Cloud alanlarında birbirinden önemli 28 yerli ve yabancı konuşmacı sunumları ya da çalıştayları ile (workshop) sahneyi paylaşacak. Toplam 4 ayrı salonda paralel oturumlar şeklinde ilerleyecek konferansın öne çıkan bazı konuşmacıları ise şöyle;

 

Barış Yesugey (Google), Mustafa Kurtuldu (Google), Amahdy Abdelaziz (Vaadin), Çağatay Çivici (PrimeTek), İbrahim Kıvanç (Microsoft Türkiye), Florian Mierzejewski (Novoda), Filip Maelbrancke (AppFoundry) ve Lemi Orhan Ergin (ACM).

 

Etkinlikte sahne alacak tüm konuşmacıların bilgilerine https://devfest.istanbul/speakers adresinden, etkinlik  programına ise https://devfest.istanbul/schedule/day1 adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s