30 Yaş Üstü Kişiler İçin İstanbul’da Eğitim

Yetişkinler için Kültürlerarası Öğrenme ve Gönüllülük Atölye Çalışması – İstanbul, 18-19 Ekim 2014 tarihinde yapılacak. Komiteden yapılan açıklama aşağıdaki gibidir :

“Uzun süredir AFS Gönüllülük Süreçlerinden uzak kaldıysanız, Kültürlerarası Yetişkin Programlarımıza katıldıysanız ya da programlarımıza destek verdiyseniz ve de organizasyonel faaliyetlerimizde katkılarınızı sürdürmeyi istiyorsanız sizleri 18-19 Ekim 2014 tarihlerinde İstanbul’ da gerçekleştireceğimiz Yetişkinler için Kültürlerarası Öğrenme ve Gönüllülük Atölye Çalışması’na bekliyoruz!

AFS Gönüllüleri Derneği organizasyonu ve Türk Kültür Vakfı’nın desteğiyle gerçekleştirilen Atölye Çalışmalarının temel amacı, 30 yaş üstü uzun süre gönüllülüğe ara vermiş ya da yeni aramıza katılmış gönüllülerimize Kültürlerarası Öğrenme ve Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri konularında süreç paylaşımlarında bulunmaktır.
Eğitim, AFS Uluslararası tarafından hazırlanan Link Learning Programı ve AFS Gönüllüleri Derneği Eğitim Komitesi çalışmaları kapsamında gerçekleştirilmektedir.
Katılım Koşulları:

-Gönüllülük motivasyonuna sahip olmak,

-En az 30 yaşında olmak

-Eğitime tam katılım gösterebilmek.

Eğer yukarıdaki koşulları yerine getirebiliyorsanız, eğitime başvurmak için bu başvuru formunu en geç 3 Ekim 2014 Cuma saat 17.00’a kadar doldurunuz.

Eğitim başvurusu kabul edilen katılımcılar ile 5 Ekim Pazar günü AFSGD Eğitim Takımı tarafından iletişime geçilerek eğitime ilişkin gerekli ulaşım ve lojistik bilgiler verilecektir.”

Başvurmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s