METREKARE.COM İŞ İLANI

         Merhaba arkadaşlar gelen bir iş ilanını paylaşıyorum. İlgilenenler serhat@metrekare.com adresine mail atabilirler.

 
Metrekare.com’da bizimle çalışacak part-time Android Developer takım arkadaşları arıyoruz. Metrekare.com, arkasında Earlybird VC ve Aslanoba Capital olan ve Türkiye’nin en büyük teknolojik emlak listeleme portalı olmayı hedefleyen bir girişim. Arkasında güçlü yerli ve yabancı yatırımcıları olan bu start-up’ta özellikle mobil odaklı olarak büyümeyi hedeflemekteyiz.
 
Ekibimiz kendi alanlarında üst düzey akademik başarıları olan mezunlar ve öğrencilerden oluşuyor. Yazılım ve mobil konusunda tüm operasyonları şirket bünyesinde yürütmek temel stratejilerimizden biri. Bu sebeple kaliteli bir ekip oluşturmaya önem veriyoruz. Temel odağımız olan mobilde, çok tecrübeli bir Android developer ile çalışmaktayız, kendisi bireysel olarak 1M+ kullanıcıya sahip bir uygulama geliştirdi. Mobil konusunda Türkiye’de ciddi işler yapan birkaç şirketten biri olacağımıza inanıyoruz.
 
Ekibimizde bizimle birlikte çalışacak ve çok fazla şey öğrenecek bir Android developer arayışındayız. Eğer mobil yazılımda kendinizi geliştirmekle ilgilenirsenız sizinle yüzyüze görüşüp tanışmak ve daha detaylı konuşmak isteriz.
 
Android konusunda giriş seviyesinde bilgi sahibi olanlara yada staj yapmak isteyenlere tavsiyem her türlü bu tip iş ilanlarına başvurmalarıdır. Çünkü adamlar için giriş seviyesini almış ve kendini geliştirmek isteyen kişileri alma potansiyeline sahip firmalardan.
Android konusunda kendinizi geliştirmeniz için tavsiyem :

veeee tabii ki de stackoverflow da hatalarınızı ve öğrenmek istediklerinizi aratmanız yeterli. Sadece android değil; java, c, c++, javascript…. her programlama dili için hataların genelde çözüldüğü soruların yanıtlandığı uluslararası bir platform. 

btsoru.com da Türk versiyonu. Hadi kolay gele…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s