“Innovation Xchange” iX Istanbul 2013 Konferansı

Bootcamp Ventures’ın 5 yıl içinde düzenlediği 22. global etkinlik olan iX | Istanbul 2013, dijital pazarlama, mobil ticaret, e-ticaret, sağlık teknolojileri, BT ve daha pek çok alanda gelecek vaat eden 20 Türk startup’ı bir araya getiriyor. Networking ve yatırım şansları için odaklı ve daha heyecanlı bir ortam yaratabilmek amacıyla her bir startup Bootcamp Ventures tarafından önceden taranıyor ve eğitiliyor.

iX | Istanbul 2013’te sunum yapmak üzere kabul edilen firmalar ek olarak aşağıdaki konulardan da faydalanabiliyorlar :

  • 8 dakikalık sunumlar için yönlendirme ve koçluk
  • Global yatırımcılarla bire bir networking fırsatları
  • iX | Istanbul 2013’e bir kişilik davetiye (KABUL EDİLMİŞ firmalardan kayıt ücreti alınmaktadır)
  • Etkinlik sonrası Bootcamp Ventures tarafından takip edilme
  • Bootcamp Ventures Deal Market’e yıl boyunca ücretsiz üyelik – Deal Market, Bootcamp Ventures’ın seçkin global yatırımcılar ve stratejik ortaklar ağına şirketinizi tanıtma imkanı sunan global bir platformdur.

Bootcamp Ventures tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında e-öğrenme, dijital medya, mobil, e-ticaret, sağlık teknolojileri, IT ve büyük veri alanlarından girişimci Türk şirketler DCM, Orange, Panasonic, BBVA Ventures, QualComm Ventures gibi dünyanın lider yatırım şirketlerinin yöneticilerine şirketlerini tanıtma fırsatı elde edecek.

Yapılan başvurular arasından doğru iş modeline ve ekibe sahip, yurtdışı hedefleri bulunan 20 şirket iX Istanbul 2013’de sunum yapmak için seçilecek. Profesyoneller tarafından ciddi bir ön eleme ardından iX Istanbul 2013’te yer almak için seçilecek 20 şirket etkinlik öncesi konunun uzmanları ile birlikte şirket tanıtım sunumlarını hazırlama ve mentorlük hizmetlerinden faydalanma fırsatı elde edecekler. 5-6 Kasım 2013’te sunumlarını yatırımcılarla paylaştıklarında ise anında geri bildirim alma ve birebir toplantılar yapma şansı elde edecekler.

Bunun yanı sıra organizasyonda sunum yapmaya hak kazanan girişimciler Bootcamp Ventures’ın küresel yatırımcılar ve girişimciler platformu “Deal Market”a da bir yıllık üyelik kazanarak, şirketini konferans sonrası da yabancı yatırımcılara tanıtma imkanı bulacak.

Bu sene ilk defa etkinlik kapsamında yatırımcılar arasında “En İyi Yatırımcı” ve girişimci şirketler arasında da “En İyi Sunum Yapam Girşimci Şirket” ödüllendirilecek ve kazananlar uluslararası duyurularda yer alacak.

Kayıt için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s